Yakup ÖZ
Chairman/Creative Director

Yakup ÖZ
Chairman/Creative Director

Ajansımızın yüksekten uçanı. Kendisine seri çalışan fikir makinesi diyoruz. En büyük tutkusu arabalar. Reklam romanları yazan bir reklam aşığı kendisi. Keşke benim olsa naraları ile her an elinizdeki içeceğe sulanabilir. Genelde koltuğunda durmaz çünkü anlatacağı çok şey vardır. Bu arada Reklamcılık alanında master yapıyor kendisi.

Emrah ERGEN
General Coordinator

Emrah ERGEN
General Coordinator

Çalışkan, planlı ve tam bir yönetici kendisi. "Google Adam" lakabı ile her konu ile ilgili sorularınıza anında yanıt verebilir. Kendisinin "bu konu hakkında bilgim yok" dediğine henüz şahit olunmamıştır. Bu kadar bilgiyi nerede ve nasıl edindiği hakkında bir bilgimiz yok ama bilgilerinin ajansa ışık tuttuğu kesin.

Muhammet GÜNTEKİN
Art Director

Muhammet GÜNTEKİN
Art Director

Ajansımızın en hızlı çalışanı en road runneerııı desek garip kaçmaz. Verdiğiniz işi en az sürede bitirmesiyle kısa sürede ajansın gözbebeği haline gelen Muhammed leb demeden leblebiyi anlamasıyla da meşhurdur. Elinde elektronik sigarası ile her daim işinin başında duran çılgın grafik tasarımcımız güler yüzüyle her odada güneş gibi açar. Sohbeti güzel olan Muhammed balkon muhabbetleriyle ajans çalışanlarının kalbinde taht kurmuştur.

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Sık sık Konya ofisine yaptığı ziyaretlerle biliniyor. Kendine olan güveniyle ofiste “Alfa erkek” rüzgârı estiren Yavuz abimiz, televizyona ve futbola olan tutkusuyla biliniyor. Sık sık ekip tarafından darlansa da sevecen tavrını kaybetmiyor. Bu Tarz Benim programının tekrarlarını bile aynı heyecanla izlediği rivayet ediliyor.

Mehmet Özdemir
Graphic Designer

Mehmet Özdemir
Graphic Designer

Adobe programlarının efendisi, fotoğraf makinesini sniper kadar keskin kullanan, grafik tasarımcımız. Eğlenceli ve çalışkan kişiliğiyle ekibin saygısını kazanıyor. Pantolon, gömlek kombinleri ile ajansta Milano Moda Haftası esintileri yaratan grafik tasarımcımız, eğlenmeyi sevmesine karşın çalışma disiplininden taviz vermiyor.

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Ekibimizin Yazılım Uzmanı, çok çalışmak konusunda Kreatif Direktörümüzün en büyük rakibi, kreatif ekibin Abdullah Abisi. Kreatif ekip Abdullah Abi’nin meditasyon ile site kodladığını düşünüyor çünkü çalışırken kendisini adeta bilgisayarın içinde yaşatıyor. Subwoofer ‘dan çıkan bass sesini sevmeyen Abdullah Abi kreatif ekibin yüksek sesle müzik dinlemesine uzun süre tahammül ederek gönüllerde taht kurdu.

Gülşah ÇÖKMEZ
jr. Copywriter

Gülşah ÇÖKMEZ
jr. Copywriter

Ajansın en 1.55 olup da boyundan büyük işler başaranı diyebiliriz. Sessiz, sakin görünür ama tam bir serseri mayındır kendisi fikri nerede patlatacağı belli olmaz.Metin yazarımızın en büyük hobilerinden biri şiir okumak ve yazmaktır metin yazarı olmasa şair olup oradan yürürmüş ama iyi ki de yürümemiş. Bizimle iyi böyle.

M. Fatih AKKAŞ
Intern / Copywriter

M. Fatih AKKAŞ
Intern / Copywriter

Ekibin en genç ismi olan Fatih, yaratıcı ekibin tüm toplantılarına katılıyor, reklamcılığa göz kırpıyor. Kendisini yaratıcı ekibin odasında bulamazsanız yüksek ihtimalle mutfaktadır. Mottosu: “yazık abi, yemekler dökülmesin” olan Fatih, her gün yeni bir “foto manipülasyon” yaparak, kreatif direktörün onayına sunuyor.

Ayşe CAN
Chef

Ayşe CAN
Chef

DP Ajans Konya ofisinin ablası, gülen yüzü. Yaptığı lezzetli yemekleri ve gün içi poğaça, börek sürprizleriyle ekibi kendisine hayran bırakıyor. Aynı anda 3 farklı yemeği kısa bir sürede yaparak Master Chef lere taş çıkartıyor. Mottosu: “ Bir tabak daha alın, az koyarım” olan Ayşe Ablamız, ekibin gönlünde taht kurdu.EKİBE KATILMAK İSTER MİSİN ?Şimdi bir fotoğrafını yükle ki burada nasıl duracağını görelim.
KURUCULARIMIZ

Hasan Oğuzyiğit

Hasan Oğuzyiğit


"Sonsuz Saygılar"

M.Fevzi AKKAŞ

M.Fevzi AKKAŞ


"Sonsuz Saygılar"