Hasan OĞUZYİĞİT
Chairman / Founder

Hasan OĞUZYİĞİT
Chairman / Founder

DP CREATİVE Konya ofisinin Başkanı, ağabeyi. Yerinde oturacak zamanı pek bulamasa da odasında yalnız kaldığına pek şahit olunmamıştır. Sesi gürdür, sigaratördür. Kahve ve çayı aynı anda tüketebilen tek insan olduğu rivayet edilir.

M.Fevzİ AKKAŞ
Art Director / Founder

M.Fevzİ AKKAŞ
Art Director / Founder

Karanlıkların adamı, kreatif ekibin lideridir. Yaptığı gece mesaileri ile işlerin zamanında bitmesini sağlayan yegâne kişiliktir. Sürekli çalıştığı için yanına yalnız yaklaşmak tehlikeli olsa da masasından kalktığında ekip onunla sohbet etmek için can atar zira çok neşelidir. Ekip sanat yönetmenimizin önceki hayatında He-Man olduğundan şüpheleniyor. Gölgelerin gücü adına!

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Sık sık Konya ofisine yaptığı ziyaretlerle biliniyor. Kendine olan güveniyle ofiste “Alfa erkek” rüzgârı estiren Yavuz abimiz, televizyona ve futbola olan tutkusuyla biliniyor. Sık sık ekip tarafından darlansa da sevecen tavrını kaybetmiyor. Bu Tarz Benim programının tekrarlarını bile aynı heyecanla izlediği rivayet ediliyor.

Mehmet Özdemir
Graphic Designer

Mehmet Özdemir
Graphic Designer

Adobe programlarının efendisi, fotoğraf makinesini sniper kadar keskin kullanan, grafik tasarımcımız. Eğlenceli ve çalışkan kişiliğiyle ekibin saygısını kazanıyor. Pantolon, gömlek kombinleri ile ajansta Milano Moda Haftası esintileri yaratan grafik tasarımcımız, eğlenmeyi sevmesine karşın çalışma disiplininden taviz vermiyor.

Muhammet GÜNTEKİN
Graphic Designer

Muhammet GÜNTEKİN
Graphic Designer

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Ekibimizin Yazılım Uzmanı, çok çalışmak konusunda Kreatif Direktörümüzün en büyük rakibi, kreatif ekibin Abdullah Abisi. Kreatif ekip Abdullah Abi’nin meditasyon ile site kodladığını düşünüyor çünkü çalışırken kendisini adeta bilgisayarın içinde yaşatıyor. Subwoofer ‘dan çıkan bass sesini sevmeyen Abdullah Abi kreatif ekibin yüksek sesle müzik dinlemesine uzun süre tahammül ederek gönüllerde taht kurdu.

Gülşah ÇÖKMEZ
jr. Copywriter

Gülşah ÇÖKMEZ
jr. Copywriter

Ajansımızın en sessiz üyesi olan Gülşah, çıkardığı klavye sesleri ile ünlü. Kendisi tam bir edebiyat aşığı. En büyük hobisi şiirler. Fikirlerini anlatmaktan ziyade yazmayı, elindeki bütün materyalleri karalamayı seven stajyerimizin, ileride büyük bir reklam yazarı olacağına inanıyoruz; tabi şair de olabilir.

Elif Şekeroğlu
Intern - Graphic Designer

Elif Şekeroğlu
Intern - Graphic Designer

Ajansımızın yerinde duramayan hiperaktif stajyeri. Her an heryerde karşınıza çıkabilir. Gün içerisinde ajansımızda ayak basmadık yer bırakmaz, enerjisi tükenmez. Komik olsun olmasın farketmez yeterki kahkaha atmaya bahanesi olsun. Yaşlı insanların fotoğraflarını çekmeyi çok seviyor. Kendisi sürekli park bahçelerde yaşlı insanları yakalamaya çalışıyor.

Ayşe CAN
Chef

Ayşe CAN
Chef

DP Ajans Konya ofisinin ablası, gülen yüzü. Yaptığı lezzetli yemekleri ve gün içi poğaça, börek sürprizleriyle ekibi kendisine hayran bırakıyor. Aynı anda 3 farklı yemeği kısa bir sürede yaparak Master Chef lere taş çıkartıyor. Mottosu: “ Bir tabak daha alın, az koyarım” olan Ayşe Ablamız, ekibin gönlünde taht kurdu.EKİBE KATILMAK İSTER MİSİN ?Şimdi bir fotoğrafını yükle ki burada nasıl duracağını görelim.