İŞLER
ÇÖZÜMLER
EKİBE KATIL
ANASAYFA
İŞLER
AJANS
EKİBE KATIL
BLOG
MARKALAR
BİZE ULAŞIN
Blog
DP CREATIVE/Blog/Türk Telekom'dan  Anlamlı Sürpriz
Türk Telekom'dan
Anlamlı Sürpriz

Son günlerde sosyal medyada çok paylaşılan, konuşulan, haberlere konu olan bir fotoğraf ve o fotoğrafın kahramanı öğretmen Gökhan Bulut. Okula ağlayarak gelen küçük bir öğrencinin gözyaşlarına dayanamamış ve onu güldürmek için elinden geleni yapmıştı. Ve o fotoğrafı şu sözlerle paylaşmıştı; “Okula ağlayarak gelebilirsin çocuk. Ama ben seni ağlayarak göndermem çocuk, bunu iyi bil emi! Öğretmen ismini almak kolaydır ama öğretmen olmak çok zordur.”


 

Öğrencisinin yüzünü güldürmek için çalışan Gökhan Öğretmen’in yüzünü güldürmek; onun nezdinde tüm öğretmenlerimize teşekkür etmek ve Öğretmenler Günü’nü kutlamak üzere Türk Telekom ekibi Van Erciş’e doğru yola çıktı.Ekibe  Ceyhun Yılmaz'da eşlik etti.

 

Van Erciş Ortayayla köyünün ilköğretim okulunda, Gökhan Öğretmen’i dersteyken yakalayan ekip,  soğuk Van günlerinde Gökhan Öğretmen ve öğrencilerine sımsıcak bir sürpriz yaptı. Sürpriz yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok konuşuldu ve beğeni topladı.Ekibin mesajı ise şu şekilde oldu: “Gökhan Öğretmen’in ve onun gibi geleceğimizi aydınlatmak için çalışan tüm öğretmenlerimizin yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.”

 

 

 Reklamveren: Türk Telekom

Reklam Ajansı : Voden

Mecra : Online

Okuyucu Sayısı: 9338
Bir Yorum Yazın
İsim
E-Posta
Yorum
İletişim
Melikşah Mahallesi Merih Sokak
No:1/1 Meram/KONYA