İŞLER
ÇÖZÜMLER
EKİBE KATIL
ANASAYFA
İŞLER
AJANS
EKİBE KATIL
BLOG
MARKALAR
BİZE ULAŞIN
Blog
DP CREATIVE/Blog/DP Creative Dijital  Dünyanın Kapılarını Aralıyor
DP Creative Dijital
Dünyanın Kapılarını Aralıyor

Bundan 15 yıl öncesine kadar bir markanın tanıtımını yapmak için yöntemler çok sınırlıydı. Artık günümüzde reklam ve pazarlama tekniklerinin internet olmadan düşünülmesi imkansız görünüyor.

Dijital dünyanın fırsatlarından faydalanmak isteyen bir çok kurum artık hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak uzman bir destek arıyor. İşte biz de DP Creative  olarak markanızın pazarlama stratejileri ve kurumsal kimliği çerçevesinde hedef kitleniz için digital stratejiler uygulayarak, interaktif dünyaya markanızın ayak uydurmasını sağlıyoruz.

 2007 yılında faaliyetlerine başlayarak, reklamcılık sektörüne farklı bir bakış açısı ve yeni bir soluk kazandıran ajansımız; değişen tüketici taleplerini ve jenarasyonlar arası medya geçişlerini ve yeni medya yönelimlerini dikkatle izleyip, 2011 yılından bu yana süren izleme aşamasını tamamlayarak, müşterilerine sosyal ve dijital mecralarda iletişim çözümleri sunmak için artık tamamen hazır. Sosyal medya ve dijital medyada da yaratıcı ve doğru iletişim sunmak için yola çıkan ekibimiz, Konya’da gerçek anlamda bir sosyal medya ajansı bulunmamasından doğan eksikliği görerek, bu alanda da müşterilerine doğru iletişim çözümleri sunmak için dijital ve sosyal medya alanlarında hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Okuyucu Sayısı: 8972
Bir Yorum Yazın
İsim
E-Posta
Yorum
İletişim
Melikşah Mahallesi Merih Sokak
No:1/1 Meram/KONYA