İŞLER
ÇÖZÜMLER
EKİBE KATIL
ANASAYFA
İŞLER
AJANS
EKİBE KATIL
BLOG
MARKALAR
BİZE ULAŞIN
Blog
DP CREATIVE/Blog/Türkiye'nin En İyi Dijital Reklam Ajansları
Yazar
Kategori
Türkiye'nin En İyi
Dijital Reklam Ajansları

Geleneksel ajanslar, günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile "dijital" ekini almaya başladılar. İnteraktif ajans ve web ajansı tanımlarının gelişmiş modeli olan dijital ajanslar, markaların online ve offline pazarlamasına stratejik katkıda bulunurlar. Dijital ajanslar,  web sitesi tasarımı, markalar için interaktif uygulamar, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, web tabanlı prodüksiyonel çalışmalar ve mobil pazarlama hizmetleri verirler. 

 

Biz de sizin için en iyi 5 dijital ajansı seçtik. Ne yazık ki bu beş ajansımız da İstanbullu. İlerleyen zamanlarda sesini duyurabilecek, yerel dijital ajanslar da görmek dileği ile. İyi okumalar. 

 

4129Grey

4129Grey, 41? 29! ve Grey İstanbul ajanslarının birleşimi ile oluşan bir ajans. İki güçlü ajansın birleşmesi sonucu ortaya çıkan 4129Grey, imza attığı işler ile Türkiye'de bulunan dijital ajansların başında geliyor. Türkiye'nin en modern ve kreatif iletişim ajansı olmayı hedefleyen 4129Grey, 150'nin üzerinde uzman kadroyu bünyesinde barındırıyor. 

www.grey.com/turkey

www.facebook.com/4129Grey/?fref=ts

Rabarba

Dijitalde yakaladığı başarıyı geleneksel mecralara da taşıyan Rabarba, eğlenceli işler ile kendinden söz ettiren ajanslardan. Teknolojiyi kullanmayı seven ajans, yenilikçi uygulamaların öncüsü olmayı seviyor. Hep fazlasını hedefleyen Rabarba, fazla çalışıyor fazla eğleniyor. 

http://www.rabarba.com/tur/

www.facebook.com/RabarbaAdAgency/


,

Wanda

Türkiye'de, global markaların tercihi olan Wanda, ünlü isimleri çalışmalarında bir araya getirerek ün kazanmış bir ajans. Sosyal mecralarda ses getiren çalışmalara, tasarım ve kullanışlı web sitelerine imza atan Wanda, her sene yapılan Effie Effectiveness İndex'ine göre, 2015-2016 "Dünyanın En Efektif Bağımsız Ajansları" sıralamasında, 7. sıranın sahibi oldu.

http://www.wandadigital.com

www.facebook.com/wandadigital/


Plasenta Conversation Agency

Dijital ajanslar arasında karizmatik bir çizgiye sahip olan Plasenta, uzun soluklu ve sürdürülebilir çalışmalara imza atıyor. Kendi web sitesini ziyaret ederseniz, bahsettiğimiz karizmayı görebilirsiniz. Sade, mesajı direkt veren ve büyük prodüksiyona sahip işler ile yoluna devam Plasenta; Vodafone, Coca Cola, TEB gibi büyük markaların dijital ajanslığını üstleniyor. 

www.plasenta.com.tr

www.facebook.com/plasentaca

Project House

Project House, Türkiye'nin ilk dijital ajanslarından. 11 yıl bağımsız olarak ilerleyen Project, 2010 yılında dünyanın en büyük reklam networklerinden HAVAS Group ile güçlerini birleştirdi. 2011 ve 2012 yıllarında art arda Avrupa'nın en iyi ajansı seçilince, kendilerini tanımayan bilmeyen kalmadı. Kendini yetişkin ajans olarak betimleyen Project House; Vestel, Türk Telekom, Anadolu Birlik ve nice büyük markanın dijital ajanslığını yapıyor. 

http://www.ph.com.tr/

www.facebook.com/projecthouseagency


Okuyucu Sayısı: 113729
Bir Yorum Yazın
İsim
E-Posta
Yorum
İletişim
Melikşah Mahallesi Merih Sokak
No:1/1 Meram/KONYA